Kuchyňský nůž Classic 11 cm
Kód: 831157Související produkty
Stojan na nože WHITELINE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
599 Kč
Štětinový stojan na nože 24,5 cm bambus
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Stojan na nože WOODEN černý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Detailní popis produktu
Kuchyňský nůž klasického provedení najde ve Vaší kuchyni široké uplatnění. Rukojeť skvěle padne do ruky. Krájení je snadné, přesné. Materiál: nerezová ocel, plast. Je vhodný do myčky na nádobí. Rozměry: celková délka nože 22 cm, š. čepele 2 cm, d. čepele 11 cm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální kuchyňské nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8592381169060 |
| Mytí v myčce: | ano |
| Materiál čepele: | nerez |
| Materiál rukojeti: | plast |
| Délka čepele: | 11 cm |
| Délka rukojeti: | 11 cm |
| Celková délka: | 22 cm |
| EAN: | 8592381169060 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




