Kuchyňský nůž Classic 12,5 cm
Kód: 831151Související produkty
Stojan na nože WHITELINE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
599 Kč
Blok na nože G21 Gourmet, bambusový pro 5 nožů
Skladem
(3 ks)
499 Kč
Pokud máte rádi přírodní materiály, pak je přímo pro vás stvořen blok na nože G21 Gourmet Damascus. Blok je vyroben z bambusového dřeva. 5 otvorů...
Štětinový stojan na nože 24,5 cm bambus
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Detailní popis produktu
Nůž kuchyňský v klasickém provedení. Rukojeť skvěle padne do ruky. Krájení je snadné, přesné. Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: celková délka nože 23,5 cm, čepel 12,5 cm. Lze mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální kuchyňské nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.05 kg |
| EAN: | 8592381161767 |
| Mytí v myčce: | ano |
| Materiál čepele: | nerez |
| Materiál rukojeti: | plast |
| Délka čepele: | 12,5 cm |
| Délka rukojeti: | 10,5 cm |
| Celková délka: | 23,5 cm |
| EAN: | 8592381161767 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




