Služby na prodejnách

Navštivte naši prodejnu Elektro Bílovec nebo Elektro Vítkov. Vedle širokého sortimentu domácích elektrospotřebičů Vám nabízíme taky doplňkové služby pro pohodový nákup zejména velkých domácích pomocníků jako jsou například pračky, chladničky a další. Spotřebič vám dovezeme až domů, vyneseme do patra, pomůžeme vybalit, namontovat a současně se postaráme o vysloužilý spotřebič.

Nákup na splátky

Dovoz domů a mapa rozvozu

Výnos do patra

Montáž spotřebičů

Odvoz starých spotřebičů

Likvidace obalového materiálu

Leták Proton

Naše prodejny


Nákup na splátky

Rozdělte si pořizovací cenu zboží do více splátek. Na našich prodejnách zprostředkováváme Nákup na splátky od Hello bank. Je to jednoduché, stačí doklad totožnosti a nás proškolený personál s vámi vše jednoduše vyřídí. Podání žádosti zabere 5-10 minut a okamžitě budete znát výsledek posouzení žádosti.

Na e-shopu můžete využít nákupu na splátky ESSOX. Zboží přidejte do objednávkového košíku a jako druh platby vyberte "Na splátky ESSOX" (pro objednávky nad 3 000 Kč). Z e-shopu pak budete přesměrování na formulář ESSOX, který vyplníte během pár minut. Posouzení žádosti pak přijde do e-mailu.


Dovoz domů a mapa rozvozu

  • Zboží zakoupené na prodejně nebo e-shopu vám dovezeme až domů vlastní přepravou.
  • Na dni a čase se domluvíme.
  • Rozvážíme v okolí našich prodejen (Ostrava, Bílovec, Fulnek, Vítkov).
  • Bližší informace vám poskytneme přímo na prodejně nebo infolince.

Cena: od 200 Kč (dle vzdálenosti)

Přibližná mapa rozvozu

Zboží dovezeme i jinam. Informujte se na prodejně.

 


Výnos do patra

Spotřebič vám vyneseme až do vašeho bytu. Abychom mohli zachovat přívětivou cenu, tak na odvozy jezdí pouze řidič bez závozníka. U výnosu do patra vás poprosíme o asistenci. K výnosu používáme standardní mechanický rudl. Při výnosu do vyšších pater nebo těžkých spotřebičů pak používáme elektrický rudl.

Z asistence nemusíte mít strach. Spotřebič sami dokážeme dostat do vyššího patra, ale vždy je jistější když nám například sporák nebo pračku pomůžete na rudli jistit, abychom rohy nevrazili do nábytku nebo nepoškodili stěny.

Cena: 150 Kč


Vybalení a montáž spotřebiče

Pokud si netroufáte na zapojení pračky či naladění televize, velmi rádi to pro vás zajistíme. Stačí, když si jen připravíte místo, kde budeme spotřebič montovat.

Montáž televize

Televizi vybalíme z přepravního obalu a zkontrolujeme. Následně namontujeme stojan nebo nožičky. Televizi napojíme na anténu či satelit a provedeme ladění. Pomůžeme vám také seřadit základní programy (cca prvních 20 programů). V případě potřeby pomůžeme zapojit i externí zařízení jako DVD přehrávač a podobně.

Montáž nástěnných držáků neprovádíme. Jsou zde nutné vrtací a kotvící práce, které jsou časově a technicky náročné. Současně je nutné znát kvalitu zdiva a vedení instalací, aby nedošlo k jejich poškození.

Montáž pračky a sušičky

Pračku či sušičku vybalíme z přepravního obalu a zkontrolujeme včetně dodávaného příslušenství. V dalším kroku odmontujeme fixační šrouby, které stabilizují buben při přepravě, aby nedošlo k poškození závěsů. Většinou se na čelně plněné pračce nachází 3-4 tyto šrouby. U praček s horním plněním se můžeme setkat s dvojí fixací. Buď pomocí šroubů anebo pomocí příčné konzoly. Sušičky z pravidla montážní šrouby nemají.

Pro montáž zejména pračky je potřeba mít připraven odpad a ventil pro přívod vody. Délka hadic u pračky je standardně 1,2-1,5 m. Pokud bude spotřebič umístěn ve větší vzdálenosti od připojovacích armatur je potřeba mít dopředu zakoupeny delší hadice.

V případě zakoupení pračky a sušičky pomůžeme s umístěním spotřebičů na sebe pomoci montážního mezikusu.

Pračku a sušičku vyrovnáme, aby nedocházelo k vibracím, které mohou poškodit buben a jeho závěsy. Nakonec provedeme základní seznámení s ovládáním spotřebiče. V manuálu poté naleznete detailní nastavení jednotlivých programů.

Montáž myčky

Myčku vybalíme z přepravního obalu a zkontrolujeme včetně dodávaného příslušenství. Pro montáž  je nutné mít připraven odpad a ventil pro přívod vody. Délka hadic u myček se pohybuje v rozmezí 1,2-1,5 m. Pokud bude výrobek ve větší vzdálenosti od připojovacích armatur je potřeba mít dopředu zakoupeny delší hadice.

U vestavných myček prosím je potřeba počítat s tím, že čelní dvířka jsou čistě z hrubého pozinkovaného plechu, počítá se s tím, že čelo bude ve stejném dekoru jako zbytek kuchyňské linky a je tedy nutné mít připravena dřevěná dvířka, která se na čelo myčky namontují. Kuchyně pak je celá ve stejném provedení.

Nutnosti dřevěných dvířek je možné se vyhnout zakoupením volně stojící myčky. Ta je prováděna v dekoru bílé barvy či nerezi. Pouze se odmontuje horní pohledový poklop a myčka se zasune mezi skříňky kuchyňské linky.

Montáž chladničky a mrazáku

Chladničku či mrazák vybalíme z přepravního obalu a zkontrolujeme včetně dodávaného příslušenství. Při přepravě spotřebičů s chlazením nemusíte mít obavy, že se přepravují naležato. Chladící okruhy jsou tento způsob konstrukčně připraveny.

Spotřebič po vybalení umístíme do své pozice a vyrovnáme. Délka přívodní šňůry se standardně pohybuje v rozmezí 1,2-1,5 m. Pokud bude výrobek ve větší vzdálenosti od zásuvky je potřeba mít dopředu zakoupen prodlužovací kabel.

Stejně jako u myček i u vestavných chladniček je potřeba mít připravena čelní dřevěná dvířka v dekoru kuchyně. Opět se tomu dá vyhnout zakoupením volně stojící chladničky, která se pouze zasune mezi skříňky kuchyňské linky.

Montáž sporáku, varných desek a trub

Pro montáž sporáku, varných desek či trub bohužel nezajišťujeme, jelikož toto mohou dle platné legislativy provádět pouze odborně způsobilé osoby. Elektrické a plynové spotřebiče totiž patří mezi tzv. vyhrazená zařízení. Ty mohou montovat pouze odborníci s potřebným pověřením a zkušenostmi (elektrikáři a plynaři).

Zmíněné spotřebiče vám rádi dovezeme a vybalíme z přepravního obalu. Samotnou montáž a zprovoznění již musí provést lokální elektrikář či plynař.

Cena: 100 Kč


Odvoz starého spotřebiče

Co se starým sporákem, ledničkou a dalšími spotřebiči? Zařídíme jejich odvoz a ekologickou likvidaci u společnosti Elektrowin. Pokud si u nás zakoupíte spotřebič nový, tak máte tuto službu od nás zcela zdarma. Stará elektrozařízení můžete také donést na některou z našich prodejen.

Více informací o tom, jak nakládáme s vysloužilými spotřebiči si můžete přečíst v tomto článku.

Cena: zdarma při nákupu, 100 - 200 Kč jako samostatná služba (dle vzdálenosti)


Likvidace obalového materiálu

Krabice, polystyrén nebo igelit. To vše od vás odvezeme. Nemusíte si lámat hlavu s tím, kde obalový materiál vyhodíte. Polystyrén, který odvezeme, neskončí jen tak v kontejneru, jsme registrováni u společnosti Ekostyren, která tento odpad využívá k výrobě druhotného materiálu, který se používá ve stavebnictví.

Více informací o tom, jak nakládáme s odpady si můžete přečíst v tomto článku.

Cena: zdarma při nákupu, 100 - 200 Kč jako samostatná služba (dle vzdálenosti)


Leták Proton

Na našich prodejnách naleznete také výrobky z rozšířeného a oblíbeného letáku Proton. Každý měsíc přináší výhodnou nabídku zboží za akční ceny. Výrobky můžete zakoupit i zde na našem e-shopu.

Poslední aktualizace článku: 24. 04. 2022

×

Splátková kalkulačka ESSOX