Bezdotykové odpadkové koše

Nejprodávanější

4 položek celkem
Bezdotykový odpadkový koš Helpmation Cube AK6312, 30 l
ZDARMAZDARMA
2 189 Kč
Kód: HPMAK6312
Bezdotykový odpadkový koš Helpmation Cube AK6311, 20 l
ZDARMAZDARMA
2 089 Kč
Kód: HPMAK6311
Bezdotykový odpadkový koš Helpmation Cube Wide AK5113, 50 l
ZDARMAZDARMA
Kód: HPMAK5113
Bezdotykový odpadkový koš Helpmation Cube Wide AK5110, 30 l
ZDARMAZDARMA
Kód: HPMAK5110

Bezdotykový odpadkový koš je skvělým služebníkem jak do celé domácnosti, tak i do Vaší firmy či na veškerá veřejná místa, kde lidé ocení hygienické a zároveň moderní provedení.

Bezdotykové koše se vyznačují i svojí dlouhodobou výdrží – ve většině případech jsou napájeny obyčejnými bateriemi, což nás přivádí k druhé nesporné výhodě, a to, že díky bateriím nemusí být bezdotykový koš umístěn u elektrické zásuvky.

Jednoduchá obsluha

Díky senzorům pohybu, které jsou součástí každého bezdotykového koše se otevírání a zavírání koše stává automatickým a také velmi hygienickým. Dokonale se hodí například do kuchyně, kdy máte při vaření špinavé ruce a potřebujete se zbavit odpadu, který Vám překáží na kuchyňské lince. Stačí pouhé mávnutí rukou a koš se automaticky otevírá!

Úspornost a jednoduchost na prvním místě

Bezdotykové odpadkové koše jsou navrženy tak, aby fungovaly s minimálním využívání energie – při pohybu nad košem vyšle senzor signál k otevření víka a po několika sekundách k opětovnému uzavření. Většina košů se pyšní také jednoduchým nerezovo–plastovým provedením s vnitřní vyjímatelnou nádobou na odpad.

×

Splátková kalkulačka ESSOX