Naše prodejny

Navštivte některou z našich prodejen. Nabízíme široký sortiment elektra a domácích potřeb. Zboží si můžete vybrat a objednat zde na našem e-shopu a následně zdarma vyzvednout na prodejně. Nabízíme také možnost nákupu na splátky, rozvozu a montáže u vás doma. 

Na prodejnách nabízíme velké domácí spotřebiče (chladničky, pračky, trouby, ...), malé kuchyňské spotřebiče (mixéry, kávovary, konvice, ...), spotřební elektroniku (mobilní telefony, počítače, televize, ...) a také domácí potřeby (nádobí, sklo, porcelán, náčiní). Budeme se těšit na vaši návštěvu.

Prodejna elektro Bílovec

Prodejna elektro Vítkov

Služby na prodejně

 


Elektro Bílovec

Prodejna se nachází na hlavním bíloveckém náměstí přímo uprostřed vedle lékárny a spořitelny. Pokud Bílovec neznáte, můžete se orientovat podle kostelní věže.

Otevírací doba

Zde naleznete naši stálou otevírací dobu, která se v průběhu roku standardně nemění. Během státních svátků máme zavřeno.

Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 11:30
Ne: Zavřeno

Kontakt

Vedoucí: Jitka Zbránková
Telefon: +420 724 969 803
E-mail: elektrobilovec@seznam.cz
Adresa: Slezské nám. 12, 743 01 Bílovec (okr. Nový Jičín)

Parkování

Zaparkovat můžete na náměstí přímo před naší prodejnou (placené parkoviště po-pá 8:00 - 17:00, 10 Kč/hod) anebo na parkovišti u tržnice (ul. Příkopní), které je zdarma a vzdáleno cca 2 minuty chůze.


Elektro Vítkov

Prodejna se nachází v blízkosti náměstí Jana Zajíce v centru Vítkova. Orientovat se můžete podle kostelní věže, která je dominantou Vítkova. Naše provozovna se nachází spodním konci ulice Lidická, která míří ke kostelu.

Otevírací doba

Zde naleznete naši stálou otevírací dobu, která se v průběhu roku standardně nemění. Během státních svátků máme zavřeno.

Po - Pá: 8:00 - 17:00
So: 8:00 - 11:00
Ne: Zavřeno

Kontakt

Vedoucí: Ing. Petr Večerka
Telefon: +420 725 856 919
E-mail: elektrovitkov@seznam.cz
Adresa: Lidická 1008, 749 01 Vítkov (okr. Opava)

Parkování

Zaparkovat můžete přímo u naší prodejny, kde máme 3 parkovací místa. V těsné blízkosti se pak nachází další možnosti bezplatného parkování. V neposlední řadě pak můžete zaparkovat na náměstí Jana Zajíce (1 minuta chůze).

Fotografie

 

Poslední aktualizace článku: 09. 02. 2022