O nás

Pojďme se seznámit, ať víte u koho nakupujete. Jsme rodinná firma a ve světe domácích potřeb a elektra se pohybujeme již 27 let. Tohle je náš tým a společně vám pomáháme budovat váš spokojený domov.

Fotky brzy doplníme. :)

girl avatar girl avatar
Katka Lušňáková Hanka Nigrovičová

Katka s Hankou jsou srdcem našeho e-shopu. S láskou se starají se o sklad a vaše objednávky. Každý kus zboží, který vám zašleme, projde jejich pracovitýma rukama.

boy avatar
Václav Večerka

Vašek se má na starosti to, abyste se na našem e-shopu cítili dobře. Píše texty, upravuje produkty a hlídá, aby vše správně fungovalo. Dále také zodpovídá vaše dotazy na mailu nebo chatu.

girl avatar
Mirka Herdová

Mirka je naše pečlivá účetní, na kterou nedáme dopustit. Sleduje platby a má dokonalý přehled o každé objednávce a její faktuře. Všechny peníze z převodů, online plateb nebo dobírek prošly její kontrolou.

girl avatar
Kačka Večerková

Kačka pravidelně přispívá svými články na náš blog TeorieDomova, kde vás inspiruje v době, kdy vám dojdou nápady nebo si s něčím nevíte rady. A taky nám pomáhá s marketingem, který zrovna studuje ve Zlíně.

 

girl avatar boy avatar

Lenka a Petr Večerkovi

Lenka s Petrem stojí za celou naší firmou, kterou společně založili, a nadále rozvíjí. Vědí o všem, co se u nás děje, a stojí za každým důležitým rozhodnutím. Lenka je guru přes domácí potřeby a Petr zase přes elektro. Snad neexistuje dodavatel, kterého by neznali. Oba se pak taky starají o rodinnou pohodu v naší firmě.


Jak děláme naši práci?

"Představte si obchod, který je vám nablízku, má dobré zboží a lidi, kteří v něm pracují, znáte." 

  • Jako rodinná firma jdeme s kůži na trh. Chceme, ať víte u koho nakupujete a kam putují vaše peníze.
  • Provozujeme 5 prodejen a vlastní sklad. Za 27 let jsme vybudovali stabilní zázemí pro naši práci.
  • Naše zboží pečlivě vybíráme a sami ho používáme. Hledáme kvalitu a spolehlivost za rozumnou cenu.
  • Snažíme se také podporovat české a evropské výrobce. Jsme si vědomi, že cena může být mnohem vyšší než u zahraniční konkurence, ale jsme přesvědčeni, že to stojí za to. Podpoříme místní firmy, jejich zaměstnance a ekonomiku. Zajímá nás, kde končí naše a vaše peníze.
  • Náš obor produkuje poměrně dost odpadu. Snažíme se tedy přiložit ruku k dílu a chovat se zodpovědně. Více zde.
  • Určitě nejsme dokonalí a nedaří se nám vše dělat na 100 %. Ale snažíme se postupně zlepšovat.

Jak nás hodnotí naši zákazníci?

Po každé objednávce nás máte možnost ohodnotit. Podívejte se na recenze zákazníků, kteří u nás již nakoupili.

 

Proč máme 2 e-shopy?

Veškeré naše zboží si můžete zakoupit na našich 2 e-shopech, které provozujeme. E-shop NašeNádobí.cz se specializuje na domácí a kuchyňské potřeby.

logo-nasenadobi

Náš druhý internetový obchod NašeObchody.cz, na kterém se zrovna nacházíte, slouží zejména pro naše prodejny Elektro Bílovec a Elektro Vítkov, které provozujeme na Ostravsku. Nabízíme zde sortiment elektrospotřebičů do domácnosti a kuchyně. Nabízíme zde také nadstandardní služby (vlastní doprava, montáž, odvoz vysloužilých zařízení a obalových materiálů).

logo-naseobchody

Čím vším se zabýváme?

Provozujeme 2 prodejny s elektrem a domácími potřebami. Nachází se v Bílovci a Vítkově v moravskoslezském kraji. Obě tyto prodejny jsou součástí partnerské sítě Euronics. Obě prodejny jsou součástí našeho e-shopu. Více se dozvíte zde.

Dále provozujeme 3 franšízové prodejny s domácími potřebami ze sítě Orion. Všechny 3 prodejny se nachází v Ostravě. Díky úzkému partnerství s Orionem jsme odborníky na jejich sortiment a máme možnost poskytovat zpětnou vazbu přímo jeho vedení.

Poslední aktualizace článku: 07. 02. 2022

×

Splátková kalkulačka ESSOX