O nás

Pojďme se seznámit, ať víte u koho nakupujete. Jsme rodinná firma a ve světe domácích potřeb a elektra se pohybujeme již 27 let. Tohle je náš tým a společně vám pomáháme budovat váš spokojený domov.

Fotky brzy doplníme. :)

girl avatar girl avatar
Katka Lušňáková Hanka Nigrovičová

Katka s Hankou jsou srdcem našeho e-shopu. S láskou se starají se o sklad a vaše objednávky. Každý kus zboží, který vám zašleme, projde jejich pracovitýma rukama.

boy avatar
Václav Večerka

Vašek se má na starosti to, abyste se na našem e-shopu cítili dobře. Píše texty, upravuje produkty a hlídá, aby vše správně fungovalo. Dále také zodpovídá vaše dotazy na mailu nebo chatu.

girl avatar
Mirka Herdová

Mirka je naše pečlivá účetní, na kterou nedáme dopustit. Sleduje platby a má dokonalý přehled o každé objednávce a její faktuře. Všechny peníze z převodů, online plateb nebo dobírek prošly její kontrolou.

girl avatar
Kačka Večerková

Kačka pravidelně přispívá svými články na náš blog TeorieDomova, kde vás inspiruje v době, kdy vám dojdou nápady nebo si s něčím nevíte rady. A taky nám pomáhá s marketingem, který zrovna studuje ve Zlíně.

 

girl avatar boy avatar

Lenka a Petr Večerkovi

Lenka s Petrem stojí za celou naší firmou, kterou společně založili, a nadále rozvíjí. Vědí o všem, co se u nás děje, a stojí za každým důležitým rozhodnutím. Lenka je guru přes domácí potřeby a Petr zase přes elektro. Snad neexistuje dodavatel, kterého by neznali. Oba se pak taky starají o rodinnou pohodu v naší firmě.


Jak děláme naši práci?

"Představte si obchod, který je vám nablízku, má dobré zboží a lidi, kteří v něm pracují, znáte." 

  • Jako rodinná firma jdeme s kůži na trh. Chceme, ať víte u koho nakupujete a kam putují vaše peníze.
  • Provozujeme 5 prodejen a vlastní sklad. Za 27 let jsme vybudovali stabilní zázemí pro naši práci.
  • Naše zboží pečlivě vybíráme a sami ho používáme. Hledáme kvalitu a spolehlivost za rozumnou cenu.
  • Snažíme se také podporovat české a evropské výrobce. Jsme si vědomi, že cena může být mnohem vyšší než u zahraniční konkurence, ale jsme přesvědčeni, že to stojí za to. Podpoříme místní firmy, jejich zaměstnance a ekonomiku. Zajímá nás, kde končí naše a vaše peníze.
  • Náš obor produkuje poměrně dost odpadu. Snažíme se tedy přiložit ruku k dílu a chovat se zodpovědně. Více zde.
  • Určitě nejsme dokonalí a nedaří se nám vše dělat na 100 %. Ale snažíme se postupně zlepšovat.

Jak nás hodnotí naši zákazníci?

Po každé objednávce nás máte možnost ohodnotit. Podívejte se na recenze zákazníků, kteří u nás již nakoupili.

 

Proč máme 2 e-shopy?

Veškeré naše zboží si můžete zakoupit na našich 2 e-shopech, které provozujeme. E-shop NašeNádobí.cz se specializuje na domácí a kuchyňské potřeby.

logo-nasenadobi

Náš druhý internetový obchod NašeObchody.cz, na kterém se zrovna nacházíte, slouží zejména pro naše prodejny Elektro Bílovec a Elektro Vítkov, které provozujeme na Ostravsku. Nabízíme zde sortiment elektrospotřebičů do domácnosti a kuchyně. Nabízíme zde také nadstandardní služby (vlastní doprava, montáž, odvoz vysloužilých zařízení a obalových materiálů).

logo-naseobchody

Čím vším se zabýváme?

Provozujeme 2 prodejny s elektrem a domácími potřebami. Nachází se v Bílovci a Vítkově v moravskoslezském kraji. Obě tyto prodejny jsou součástí partnerské sítě Euronics. Obě prodejny jsou součástí našeho e-shopu. Více se dozvíte zde.

Dále provozujeme 3 franšízové prodejny s domácími potřebami ze sítě Orion. Všechny 3 prodejny se nachází v Ostravě. Díky úzkému partnerství s Orionem jsme odborníky na jejich sortiment a máme možnost poskytovat zpětnou vazbu přímo jeho vedení.

Poslední aktualizace článku: 07. 02. 2022

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení