Kuchyňský nůž Titan s titanovým povrchem 10 cm
Kód: 831140Související produkty
Štětinový stojan na nože 24,5 cm bambus
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Stojan na nože WOODEN černý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Detailní popis produktu
Kuchyňský nůž v luxusním provedení – černě zbarvená čepel s titanovým povrchem. Rukojeť skvěle padne do ruky. Krájení je snadné, přesné.
- Materiál: nerezová ocel, titanová vrstva na čepeli
- Rozměry: celková délka nože 21,5 cm, délka čepele 10 cm, šířka čepele 2 cm
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální kuchyňské nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.13 kg |
| EAN: | 8592381154295 |
| Mytí v myčce: | ne |
| Materiál čepele: | titan |
| Materiál rukojeti: | plast |
| Délka čepele: | 10 cm |
| Délka rukojeti: | 11,5 cm |
| Celková délka: | 21,5 cm |
| EAN: | 8592381154295 |
Kuchyňský nůž Cermaster s keram. čepelí 10,5 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
189 Kč
BANQUET Nůž praktický ALIVIO 20,5 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
199 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




