BANQUET Nůž praktický BRILLANTE 7,5 cm
Kód: A11567Související produkty
Stojan na nože WOODEN černý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Stojan na nože WHITELINE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
599 Kč
Štětinový stojan na nože 24,5 cm bambus
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Detailní popis produktu
Nůž loupací BRILLANTE 7,5 cm. Držadlo: dřevo - buk, half tang, čepel nerez 3Cr14. Rozměry: délka nože 18 cm, délka čepele 7,5 cm.
- Délka (cm): 18
- Délka čepele (cm): 7,5
- Délka rukojeti (cm): 10,6
- Materiál: Nerez / dřevo
- Myčka: Ne
- Síla ostří (mm): 1,2
- Šířka ostří (cm): 1,8
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální kuchyňské nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.035 kg |
| EAN: | 8591022366509 |
| Mytí v myčce: | ne |
| Materiál čepele: | nerez |
| Materiál rukojeti: | dřevo |
| Délka čepele: | 7,5 cm |
| Délka rukojeti: | 10,6 cm |
| Celková délka: | 18 cm |
| EAN: | 8591022366509 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)




