BANQUET Nůž praktický SUPREME 22 cm
Kód: A12037Související produkty
Štětinový stojan na nože 24,5 cm bambus
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Blok na nože G21 Gourmet, bambusový pro 5 nožů
Skladem
(3 ks)
499 Kč
Pokud máte rádi přírodní materiály, pak je přímo pro vás stvořen blok na nože G21 Gourmet Damascus. Blok je vyroben z bambusového dřeva. 5 otvorů...
Stojan na nože WOODEN černý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Detailní popis produktu
Nůž praktický SUPREME 22 cm. Materiál: nerez - 3Cr13, dřevo: polywood, half tang, 2 nýty. Délka nože 22 cm, délka čepele 12 cm, síla čepele 1,5 mm.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální kuchyňské nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.07 kg |
| EAN: | 8591022378403 |
| Mytí v myčce: | ano |
| Materiál čepele: | nerez |
| Materiál rukojeti: | polywood |
| Délka čepele: | 12 cm |
| Délka rukojeti: | 10 cm |
| Celková délka: | 22 cm |
| EAN: | 8591022378403 |
BANQUET Nůž praktický ALIVIO 20,5 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
199 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)




