Kuchyňský nůž klasický 6,5 cm
Kód: 831154Související produkty
Stojan na nože WHITELINE
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(5 ks)
599 Kč
Stojan na nože WOODEN černý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Štětinový stojan na nože 24,5 cm bambus
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Detailní popis produktu
Nůž kuchyňský v klasickém provedení. Rukojeť skvěle padne do ruky. Krájení je snadné, přesné. Materiál: nerezová ocel, plast. Rozměry: celková délka nože 15,5 cm, čepel 6,5 cm. Lze mýt v myčce na nádobí.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální kuchyňské nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 5906737546666 |
| Mytí v myčce: | ne |
| Materiál čepele: | nerez |
| Materiál rukojeti: | plast |
| Délka čepele: | 6,5 cm |
| Délka rukojeti: | 9 cm |
| Celková délka: | 15,5 cm |
| EAN: | 5906737546666 |
BANQUET Nůž praktický ALIVIO 20,5 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
199 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




