Nerezový kuchyňský nůž Banquet METALLIC 21cm stříbrný
Kód: A14538Související produkty
Stojan na nože WOODEN černý
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(>5 ks)
599 Kč
Detailní popis produktu
Nůž praktický METALLIC 21 cm je vyroben z kvalitní nerezové oceli. Délka nože 21 cm, délka čepele 9,5 cm. Nůž je vhodný pro každodenní použití.
- Délka (cm): 21
- Délka čepele (cm): 9,5
- Materiál: Nerez
- Myčka: Ne
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Univerzální kuchyňské nože |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.14 kg |
| EAN: | 8591022426340 |
| Materiál: | nerez |
| Barva: | stříbrná |
| Mytí v myčce: | ne |
| Délka: | 21 cm |
| Délka čepele: | 9,5 cm |
| EAN: | 8591022426340 |
BANQUET Nůž praktický ALIVIO 20,5 cm
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
Skladem
(1 ks)
199 Kč
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)




