Zvlhčovač vzduchu ETA Airco 0629 90000, bílý

Kód: ETA062990000
1 199 Kč 991 Kč bez DPH
Vyprodáno
Možnosti doručení
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Ultrazvukový systém: ANO
Doporueený pokojový prostor (m3): 75
Ionizace: NE
Objem nádrže (na vodu) (l): 4
Doba provozu (hod.): 13
Poíkon (W): 25
Regulace vlhkosti: NE
Poeet stupou výkonu: 3
Aromaterapie: ANO

Provedení výrobku: bílá barva

Zdravé prostoedí pro vaši domácnost
Optimální vlhkost a teplota vzduchu v místnosti je základem pro zdravé bydlení. Pokud vás trápí suchý vzduch nebo se vám špatni dýchá, máme pro vás oešení. Zvlheovae vzduchu ETA AIRCO s ultrazvukovou technologií rozprašování zabezpeeuje efektivní zvlheování ovzduší a nejen že prospívá vašemu zdravotnímu stavu, ale má pozitivní úeinky také na vybavení vaší domácnosti. Optimální podmínky totiž potoebujete vy, ale i váš nábytek, který tak bude mít vyšší životnost.
Obzvlášti v zimním období, kdy je topná sezóna v plném proudu, jsou naše domácnosti vystaveny snížené vlhkosti. S tím souvisí i zvýšená nemocnost a dýchací potíže. ETA AIRCO tuto sezónu hravi zvládne a navíc je velmi tichá, takže vás nebude rušit.

Jednoduchá manipulace
Odnímatelná nádobka má objem 4 l, kterou velmi snadno naplníte. Vydrží v nepoetržitém provozu 13 hodin. Eas si mužete sami nastavit. Díky vodoznaku na zvlheovaei vzduchu mužete kontrolovat množství vody v nádobce. Má sklopné držadlo pro pohodlnou manipulaci. Provoz je doprovázen svitelnou signalizací.

Chytré funkce
S protiskluznými nožkami máte zajištinou dokonalou stabilitu na pracovní ploše. Má svitelnou a zvukovou signalizaci, která vám bude znaeit, zda je zvlheovae vzduchu v provozu. Lze si nastavit usmiroovae mlhoviny mezi 3 úrovni, které plynule regulují množství vodní páry do prostoru. Je ureený pro místnosti s rozlohou do 30 m2. Uvnito zvlheovaee vzduchu najdete dva vstupní ochranné filtry.
Výhodou tohoto ultrazvukového zvlheovaee vzduchu je integrovaná nádobka pro aromatické a vonné oleje nebo esence, kde si každý muže vybrat svoji oblíbenou vuni. Váš domov tak bude sviží, provoniný a poedevším zdravý.
ETA na tento produkt navíc poskytuje prodlouženou záruku 3 roky na celý produkt. Prodlouženou záruku si registrujte ZDE .

Ultrazvukový zvlheovae vzduchu

* Ultrazvuková technologie rozprašování zabezpeeuje efektivní zvlheování a velmi tichý provoz
* Ureeno pro bižné místnosti v domácnosti do rozlohy 30 m2
* Díky odnímatelné aroma nádobce možnost použíti v kombinaci s vonnými oleji
* Odnímatelná nádoba o objemu 4 l umožouje snadné plniní
* Sklopné držadlo pro snadnou manipulaci s nádobou
* Poi maximálním objemu nádoby a v závislosti na úrovni nastavení zvládne zvlheovat cca 13 hodin v nepoetržitém provozu
* 3 úrovni nastavení množství vodní páry pro optimální zvlheování
* Svitelná a zvuková signalizace provozu
* Vstupní ochranný filtr (2x)
* Protiskluzové nožky zajiš?ující stabilitu na pracovní ploše
* Délka napájecího kabelu 1,5 m
* Poíkon 25 W

Rozmiry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.250
Výška (cm): 31.50
Šíoka (cm): 21.00
Hloubka (cm): 22.50

Rozmiry balení:
Hmotnost (kg): 1.660
Výška (cm): 33.00
Šíoka (cm): 22.00
Hloubka (cm): 22.00
EAN: 8590393258956

Záruení doba: 24 misícu

Optimální vlhkost vzduchu získáte pomocí ETA AIRCO. Nepoetržitý provoz 13 hodin, 3 úrovni nastavení regulace páry, nádobka pro aromatické a vonné oleje.

Doplňkové parametry

Kategorie: Zvlhčovače vzduchu
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 1.62 kg
Šířka: 22.00000
Výška: 33.50000
Hloubka: 21.50000
Objem: 0.01585
EAN: 8590393258956
Recyklační poplatek (PHE): 3.34 Kč
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Nejdůvěryhodnější čeká značka domácích spotřebičů, to je značka ETA, která je již desítky let neodmyslitelnou součástí vybavení našich domácností. Značka utkvěla v myslích veřejnosti nejen díky svému názvu, ale i díky synonymům „tradice“ a „kvalita“. Společnost si kromě toho zakládá na atraktivním a kvalitním českém designu, který tvoří přední čeští produktoví designéři, špičky ve svém oboru.

eta_logo_250x112px

Pohled do historie

Společnost, původně známá jako Elektrotechnická akciová společnost ESA, pochází z Pardubického kraje, kde byla založena roku 1943 podnikatelem Janem Prošvicem. Právě on položil základní kámen výroby elektrických spotřebičů pro domácnost v Hlinsku a začal vyrábět elektrické žehličky. 

V roce 1948 byla ESA znárodněna a začleněna jako výrobní závod pod správu pražského národního podniku Electro-Praga. Název si společnost nesla až do roku 1995. Stejně jako se vyvíjel český národ, vyvíjela se a rostla celá firma. V každém období přicházela na trh s novinkami a vybavovala české i slovenské domácnosti. V dnešní době se najde jen málo domácností, které by nevlastnily spotřebič od značky ETA.  

Kde se ale název ETA vzal? S tím to bylo však složitější, než se vůbec může zdát. Ochranná známka značky byla zaregistrována již v roce 1929 u úplně jiné společnosti. Pak ale přišlo znárodňování a vše se dalo do pohybu. V roce 1960 byly práva převedeny právě na národní podnik Electro-Praga Hlinsko, který značku využíval pouze na některé svoje výrobky. 

Značka, jak ji známe dnes, vznikla až v roce 1996, kdy došlo ke kompletnímu sjednocení značky, ochranné známky a názvu výrobce na ETA, a. s., se sídlem v Hlinsku. Jediné, co bylo ještě jinak bylo logo firmy. To, které je využíváno v současnosti, bylo zavedeno až v roce 2008. 

Současnost ETA

Vlastníkem společnosti je v současné době skupina HP Tronic Zlín, která se stará o její rozvoj a expanzi na zahraniční trhy. Ve svém portfoliu má více jak 240 výrobků, mezi které patří chytré robotické vysavače ETA, kuchyňské roboty, domácí pekárny či elektrické pečící hrnce. Z široké nabídky si vybere opravdu každý. 

Společnost se snaží své produkty přizpůsobovat životnímu stylu svých zákazníků, proto aktivně sleduje trendy v oblasti vzhledu a funkčnosti. K mnoha svým produktům nabízí ETA prémiový servis nebo prodlouženou záruku – Prodlužka, která dává zákazníkům maximální garanci a jistotu nad rámec zákonné záruky, a to až na období tří, pěti či deseti let. 

Společnost se v roce 2009 umístila mezi „100 obdivovaných firem ČR“ a pravidelně získává ocenění Dobrá značka. Kromě výroby a kvality se společnost orientuje i na neziskový sektor, kde aktivně podporuje neziskové projekty zaměřené na obnovitelné zdroje energie.

 domaci_spotrebice_eta_1024x704px

Obr. 01: Domácí spotřebiče ETA patří mezi nejvyhledávanější výrobky českých domácností.

Proč i my stojíme za značkou ETA?

  • Česká firma s dlouholetou tradicí.
  • Potrpí si kvalitu a výdrž svých výrobků.
  • Na designu výrobků se podílejí jedni z nejlepších produktových českých designérů.
  • Vývoj výrobků nadále probíhá v českých kancelářích.
  • Umístila se mezi 100 nejvíce obdivovaných českých firem.
  • Pravidelné ocenění Dobrá značka.
×

Splátková kalkulačka ESSOX