Doprava do zahraničí

>>> English verison of the article: International delivery.

Jsme český e-shop, ale naše zboží doručujeme také do zahraničí. Přímo v objednávkovém košíku si mimo České republiky aktuálně můžete vybrat také:

  • Německo
  • Polsko
  • Rakousko
  • Slovensko

Cena dopravy

Cena za doručení na adresu je aktuálně 149 Kč.

Další země

Naše zboží jsme schopni zaslat a doručit také do dalších zemí. Máme zkušenosti se zasíláním balíčků po celé Evropě. Pokud jste z jiné země než je uvedeno výše, kontaktujte nás prosím přes e-mail info@naseobchody.cz a sdělíme vám cenu a dobu doručení. 

Výběr zboží

Můžete si vybírat z celého našeho sortimentu od domácích potřeb přes elektroniku až po domácí spotřebiče. Jediným omezením jsou rozměry a hmotnost.

Balíčky, které putují na delší vzdálenost jsou vystaveny většímu namáhání a riziku poškození. Maximální hmotnost balíku jsme tedy omezili do 10 kg. Maximální rozměr pak do 120 cm.

Platba ze zahraničí

Svou objednávku můžete uhradit standardními platebními metodami: platba kartou online, Apple Pay, Google Pay, Bitcoin.

Přeprava do zahraničí

Zásilky jsou přepravovány českým přepravcem PPL ve spolupráci s DHL. Služba se nazývá PPL Parcel Connect. Aktuálně jsou zásilky omezeny do maximální hmotnosti 10 kg. Doba doručení se po Evropě pohybuje v rozmezí 3-7 dní.

Vrácení zboží

Nejste se zbožím spokojeni nebo došlo poškozené? Napište nám prosím na info@naseobchody.cz a o vše se postaráme. Pokud je zboží poškozené pošlete nám prosím také fotografii.

Při vrácení zboží objednáme u přepravce svoz. Na vámi vybranou adresu přijede řidič, přebere si od vás balíček, na který nalepí přepravní štítek, a zboží se následně vrátí na naši adresu na naše náklady.

>>> English verison of the article: International delivery.

Přihlaste se prosím znovu

Omlouváme se, ale Váš CSRF token pravděpodobně vypršel. Abychom mohli udržet Vaši bezpečnost na co největší úrovni potřebujeme, abyste se znovu přihlásili.

Děkujeme za pochopení.

Přihlášení