Doprava do zahraničí

>>> English verison of the article: International delivery.

Jsme český e-shop, ale naše zboží doručujeme také do zahraničí. Přímo v objednávkovém košíku si mimo České republiky aktuálně můžete vybrat také:

  • Německo
  • Polsko
  • Rakousko
  • Slovensko

Cena dopravy

Cena za doručení na adresu je aktuálně 149 Kč.

Další země

Naše zboží jsme schopni zaslat a doručit také do dalších zemí. Máme zkušenosti se zasíláním balíčků po celé Evropě. Pokud jste z jiné země než je uvedeno výše, kontaktujte nás prosím přes e-mail info@naseobchody.cz a sdělíme vám cenu a dobu doručení. 

Výběr zboží

Můžete si vybírat z celého našeho sortimentu od domácích potřeb přes elektroniku až po domácí spotřebiče. Jediným omezením jsou rozměry a hmotnost.

Balíčky, které putují na delší vzdálenost jsou vystaveny většímu namáhání a riziku poškození. Maximální hmotnost balíku jsme tedy omezili do 10 kg. Maximální rozměr pak do 120 cm.

Platba ze zahraničí

Svou objednávku můžete uhradit standardními platebními metodami: platba kartou online, Apple Pay, Google Pay, Bitcoin.

Přeprava do zahraničí

Zásilky jsou přepravovány českým přepravcem PPL ve spolupráci s DHL. Služba se nazývá PPL Parcel Connect. Aktuálně jsou zásilky omezeny do maximální hmotnosti 10 kg. Doba doručení se po Evropě pohybuje v rozmezí 3-7 dní.

Vrácení zboží

Nejste se zbožím spokojeni nebo došlo poškozené? Napište nám prosím na info@naseobchody.cz a o vše se postaráme. Pokud je zboží poškozené pošlete nám prosím také fotografii.

Při vrácení zboží objednáme u přepravce svoz. Na vámi vybranou adresu přijede řidič, přebere si od vás balíček, na který nalepí přepravní štítek, a zboží se následně vrátí na naši adresu na naše náklady.

>>> English verison of the article: International delivery.

×

Splátková kalkulačka ESSOX