Televize Sencor SLE 24S830MB WEBOS SMART TV 12V
Kód: 35060810
Neohodnoceno Podrobnosti hodnocení
Skladem (1 ks)
Možnosti doručení
Detailní informace
Detailní popis produktu
LED televize
Sencor SLE 24S830MB
webOS
Design i pohodlí s Magickým ovladačem
Ostřejší než kdy dříve
Aplikace
NETFLIX
YOUTUBE
AIThinQ a mobilní aplikace
Konektivita
HbbTv
webOS SMART TV
Wi-Fi a Bluetooth
Úhlopříčka displeje 60 cm (24"), HD Ready rozlišení
DVB-T/T2/C/S/S2tunery
Možnost 12V napájení (12V adaptér je součástí balení)
Obraz:
Úhlopříčka displeje 60 cm (24")
HD Ready rozlišení
Rozlišení 1366 x 768 pixelů
HDR 10 - 16,7 milionu barev
D-LED
Jas 200 cd/m²
Odezva 9,5 ms
Široký pozorovací úhel 178°/178°
Digitální hřebenový filtr (DCF)
Dynamické potlačování šumu (DNR)
Adaptivní odstranění prokladu (DMDI)
Čipset a paměti:
CPU: ARM Quad Core CA55
GPU: MALI G31 MP2
ROM: 1,5 GB
RAM: 8 GB
SMART rozhraní:
webOS SMART TV rozhraní
MAX, DISNEY+, Netflix,Prime Video, Youtube, Spotify, Deezer
Aplikace O2 TV
Magenta TV,
Doplňkové parametry
Kategorie: Televize do 32" (do 80 cm)