Trháček na borůvky Orion
Kód: 130474Detailní popis produktu
Trháček/hřeben Vám usnadní námahu při sběru drobného ovoce - borůvky lesní, kanadské, kamčatské, rybízu, také ale na bylinky - např. při sběru heřmánku.
Materiál: plast. Rozměry: 15x10x9 cm.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní kuchyňské náčiní |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.15 kg |
| EAN: | 8592381111199 |
| Materiál: | plast |
| Barva: | červená |
| Délka: | 15 cm |
| Šířka: | 9 cm |
| Výška: | 10 cm |
| EAN: | 8592381111199 |
Hodnocení produktu
Průměrné hodnocení produktu je 5,0 z 5 hvězdiček.
1 hodnocení
5
4
3
2
1
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




