Těšíme se na vaše objednávky. V případě potřeby nás neváhejte kontaktovat. ⛄ ⭐

Nerezový hrnec s poklicí Anett 10,5 l

Kód: 110369
934 Kč 772 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)

Detailní informace

Detailní popis produktu

Nerezové kastroly představují díky používaným technologiím a kvalitním materiálům výrobek vhodný pro každou moderní domácnost a jsou ideální cestou ke zdravé výživě, dietní, ekonomické a estetické přípravě pokrmů. Zachovájí přirozené chuti a hmotnosti upravovaných potravin. Vaření bez tuku, bez ztráty vitamínů a minerálů obsažených v potravinách. Naakumulovaná energie předává teplo dále do nádoby – tepelný zdroj vypínáme v předstihu. Sendvičové dno s termoakumulačními vlastnostmi zaručuje rychlé a ekonomické vaření s výraznou úsporou energie. Vnější a vnitřní povrch nádob je vysoce leštěný, takže brání usazování nečistot a zaručuje dokonalou údržbu. Nádobí lze používat na všechny typy spotřebičů. Vhodné i do myčky nádobí. Vhodné na všechny typy vařičů včetně indukce.

  • Materiál: nerezová ocel
  • Hmotnost: 2,34 kg
  • Objem: 10,5 l
  • Rozměry: průměr 26 cm, výška 20 cm

Doplňkové parametry

Kategorie: Nerezové hrnce
Záruka: 2 roky
Hmotnost: 2 kg
Země původu: Turecko

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole:

orion_domaci_potreby_logo

Orion je českou značkou domácích potřeb, kterou můžete znát díky široké síti prodejen po celé České i Slovenské republice a Polsku. Oblibu mezi zákazníky si postupně vybudoval díky velmi širokému sortimentu a příjemné ceně.

Historie značky Orion

Historie firmy sahá do roku 1992, kdy se začal psát příběh velkoobchodu v oblasti domácích potřeb. Rodinná firma z Litomyšle se postupem času stala významným distributorem v Česku i v zahraničí.

První prodejny firma budovala se svými partnery, se kterými také začala dávat tvář svému sortimentu. Značka Orion se nakonec stala dospělou a plnohodnotnou konkurencí pro zavedené firmy tak, jak ji známe dnes. Síť maloobchodů do dnešního dne narostla na šíři přes 100 prodejen, které provozuje jak centrála z Litomyšle, tak skupina franšízových partnerů.

Hlavní činností je export a import domácích potřeb, které produkují čeští výrobci, ale také výrobci ze států Evropské unie a ostatních zemí.

Sortiment, který se neustále zlepšuje

Nabízené zboží prošlo během několika let velmi intenzivním vývojem. Budování spolehlivého sortimentu není zrovna jednoduchý úkol - v počátcích došlo také k přešlapům. Jednalo se zejména o problémy s kvalitou a spolehlivostí. Nicméně Orion se k problémům postavil čelem a naslouchal svým partnerům, kteří sbírali zpětnou vazbu od zákazníků a své produkty tak uvedli téměř k dokonalosti.

Postupem let si díky intenzivní práci Orion vybudoval reputaci spolehlivého prodejce, který zaujme milým designem, kvalitou a příjemnou i přístupnou cenou. Sortiment čítá přes 4000 položek. Produktové jádro tvoří potřeby pro vaření, ale nakoupíte zde vše potřebné od skladování potravin, přes krájení, následné zpracování surovin, nádobí na vaření až po stolování. Dále v sortimentu nejdete také potřeby pro úklid a domácnost.