Kámen na pečení 44x30cm
Kód: 127018Detailní popis produktu
Kámen na pečení Vám umožní připravit skvělou křupavou pizzu, chléb, pečené maso, ryby, zeleninu, pečivo slané i sladké... Pečící kámen je z přírodního materiálu, díky pórovitosti absorbuje a uvolňuje vlhkost a díky tomuto procesu bude těsto dokonale křupavé. Při dodržování pravidel o údržbě a manipulaci (vyloučení teplotních šoků, opatrnosti při čištění povrchu...) Vám bude sloužit velmi dlouho a budete jistě spokojeni s jeho možnostmi využití. Vhodný do všech typů trub do 800 °C. Nevhodný pro mytí v myčce na nádobí. Návod, podmínky použití a recept na skvělé pizza těsto součástí balení.
Vlastnosti produktu
- Pečící kámen je vyroben z přírodní kameniny (druh keramiky s lepšími užitnými vlastnostmi)
- Drátěné uši nejsou ke kameni připevněny, hodí se na přenášení kamene po jeho vyjmutí z trouby
- Kámen myjte ručně čistou vodou bez saponátu
- Při pečení na kámen položte pečící papír, usnadníte si jeho čištění
- Povrch kamene během své životnosti mění barvu, jedná se o jeho přirozenou vlastnost
- Materiál: kamenina, drát
- Rozměry: kámen 44 x 30 x 1 cm, celkem včetně drátěných uší 44 x 35 x 3,5 cm
- Použití: trouby do 800 °C
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Plechy na pečení |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 2.88 kg |
| EAN: | 8592381162887 |
| Materiál: | kamenina |
| Barva: | slonová kost |
| Mytí v myčce: | ne |
| Délka: | 44 cm |
| Šířka: | 30 cm |
| EAN: | 8592381162887 |
Hodnocení produktu
Zanechte hodnocení
Výpis hodnocení
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




