Jmenovka na dárky Orion Domky 20 ks bílé
Kód: 841919Detailní popis produktu
Abyste zabalený dárek dotáhli k dokonalosti, tak určitě sáhněte po krásné visačce. Papírové jmenovky z bílého papíru snadno zavážete s pomocí provázku za stuhu, hrdlo láhve, držadlo dárkového koše či papírové tašky. Ze zadní strany lze připsat jméno obdarovaného nebo drobný vzkaz.V balení najdete 20 jmenovek ve čtyřech různých designech.
Doplňkové parametry
| Kategorie: | Doplňky k dárkům |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.02 kg |
| EAN: | 8592381182335 |
| Materiál: | papír |
| Barva: | bílá |
| Dekor: | vánoce |
| Bez plastu: | ne |
| Počet ks v balení: | 20 ks |
| Délka: | 6 cm |
| Šířka: | 4 cm |
| EAN: | 8592381182335 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




