Keramický dávkovač mýdla Brilanz bílý
Kód: A17288Detailní popis produktu
Keramický dávkovač na tekuté mýdlo v bílé barvě s nadčasovým designem skvěle doplní každou koupelnu. Dávkovač je velmi praktický a snadno se udržuje.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Dávkovače mýdla |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.26 kg |
| EAN: | 8591022472095 |
| Materiál: | keramika |
| Barva: | bílá |
| Mytí v myčce: | ne |
| Délka: | 9 cm |
| Šířka: | 6 cm |
| Výška: | 17 cm |
| EAN: | 8591022472095 |
| Položka byla vyprodána… | |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.




