Škrabka na sklokeramickou desku BANQUET Akcent
Kód: A19306Detailní popis produktu
Škrabka na sklokeramickou desku AKCENT, je skvělý kuchyňský pomocník, slouží k bezpečnému a šetrnému odstraňování připálených zbytků pokrmů bez poškrábání sklokeramického povrchu varné desky.Doplňkové parametry
| Kategorie: | Ostatní vybavení kuchyně |
|---|---|
| Záruka: | 2 roky |
| Hmotnost: | 0.08 kg |
| EAN: | 8591022492918 |
| Materiál: | kov |
| Barva: | stříbrná |
| Mytí v myčce: | ne |
| Délka: | 13,5 cm |
| Šířka: | 4,5 cm |
| EAN: | 8591022492918 |
Hodnocení produktu
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Diskuze
Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.
Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat příspěvky. Prosím přihlaste se nebo se registrujte.
.jpg)




