Vertikální pipi gril KALORIK DGR 1000
Doprava zdarma

Exihand

Výrobce:Exihand
Evidenční číslo:DGR1000
Skladem

Cena bez DPH: 2 479 Kč Naše cena: 2 999 Kč včetně DPH

Popis produktu

Vertikální gril KALORIK typ DGR 1000 je ideální na grilování kuřete, ryb nebo přípravu gyros. Využijete jej při posezení na zahradě s vaší rodinou nebo přáteli. Gril vám zajistím nevšední zážitek při přípravě vašeho oblíbeného jídla.

Pokud máte rádi řecký gyros nebo turecký kebab, tak s tímto grilem si snadno a v pohodlí domova připravíte základní surovinu pro oba tyto oblíbené pokrmy. A to nakládané maso opékané na vertikálním grilu.

Na grilovací jehlu napíchnete připravené marinované maso a o zbytek se již postará gril sám. Zavřete dvířka a nastavíte časovač na potřebný čas (max. 60 minut) poté se gril automaticky vypne. Stejně tak můžete gril použít na přípravu ryb, ražničí nebo kuřete.

Gril je opatřen topnými spirálami o výkonu 1500 W a vnitřním osvětlením. Na odkapávající tuk je v grilu umístěn záchytný talířek. Celou přípravu dobře vidíte díky velkým proskleným dvířkům. Gril se také snadno čistí díky použitým komponentům z nerezové oceli.

Vlastnosti

  • Výkon 1500 W
  • Objem 21 l
  • Vnitřní osvětlení
  • Časový spínač na 60 minut
  • 7 přídavných grilovacích jehel
  • rozměry (v x š x h): 460 x 260 x 290 mm
  • Max velikost kuřete cca 1,0 - 1,6 kg
  • Max velikost kebabu cca 0,9 - 1,5 kg

Ilustrační video zobrazuje konstrukčně a rozměrově podobný gril od výrobce Sheffield. Nejedná se o gril Kalorik DGR 1000.

Recenze

Vašek z NašeObchody.cz

Jedná se o jeden z nejprodávanějších grilů z našeho sortimentu. Zatím nemám osobní zkušenost s jeho používáním, ale od zákazníku máme vesměs pozitivní zpětnou vazbu. Řešili jsme zatím jednu reklamaci, kdy po týdnu používání přestal fungovat motorek. Do 5 dnů bylo řešeno výměnou pohonné jednotky. Takže i servis funguje bezvadně. Z pohledu prodejce tedy zatím můžeme jen doporučit.

Fotogalerie

Zeptejte se nás

Máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď? Zeptejte se nás.

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.

Podobné produkty