Radiopřijímač s CD Blaupunkt BB30BT, černý

Blaupunkt

Výrobce:Blaupunkt
Evidenční číslo:BLABB30BT
Původní cena:3097 Kč
Skladem

Cena bez DPH: 1 975 Kč Naše cena: 2 390 Kč včetně DPH PHE

Popis produktu

Tuner: digitální
Vlnový rozsah: AM; FM
Internetové rádio: NE
LCD displej: ANO
Hodiny: ANO
Budík : ANO
Sluchátkový výstup: ANO
Vstup AUX: ANO
USB : ANO
Voděodolnost: NE
Bluetooth: ANO
Napájení: baterie LR14; síťový 230V

Provedení výrobku: černá barva

Tento radiopřijímač s CD je ideální pro lidi všech věkových kategorií. Bude nenahraditelný ve výukových prostorách a dětských pokojích. Velká funkčnost a jednoduchost provozu umožňují použití těchto přehrávačů k přehrávání audioknih i jako přenosného zdroje zábavy pro mladé i dospělé.

Přenosný radiopřijímač s CD BB30BT je nejmodernějším modelem značky Blaupunkt. Poskytuje kvalitní zvuk díky výkonnému zesilovači a ekvalizéru, a nabízí také úžasné funkce, pokud jde o přehrávání hudby z mnoha různých zdrojů.

Model BB30BT má vestavěný modul Bluetooth, který umožňuje připojení ke všem druhům přenosných zařízení, které jsou kompatibilní s nejmodernější technologií, a přehrávání hudby, kterou si vy a vaši přátelé vybírají při společenských setkáních. Skladby uložené v paměti takových zařízení a hudba ze streamovacích služeb nebo internetového rádia bude znít mnohem lépe než při poslechu s použitím sluchátek dodávaných z výroby k telefonu či tabletu.

Jednotka CD umožňuje uživatelům poslouchat klasické zvukové disky CD a jejich oblíbené soubory MP3 nahrané na disku CD-R. Všichni máme tradiční CD, ke kterým se rádi vrátíme, nebo audioknihy s vašimi oblíbenými díly školní literatury.

Zařízení BB30BT je vybaveno také portem USB/SD pro připojení paměťových nosičů se soubory MP3 o kapacitě až 32 GB. K dispozici je i port AUX, díky němuž je možné připojit další zařízení s analogovým zvukovým výstupem. Lidé, kteří mají rádi aktuální informace z vysílání v rozhlase, nebo ti, kteří mají rádi druh hudby navržený zvolenou rozhlasovou stanicí, jistě ocení vestavěné FM rádio s možností naprogramovat až 40 oblíbených stanic.

Pomocí ekvalizéru s předdefinovanými nastaveními POP, ROCK, JAZZ a CLASSIC je možné nastavit zvukový profil na typ přehrávané hudby.

Přehrávač má vestavěný zesilovač s výkonem až 2×6 Watt RMS a může být napájen ze sítě pomocí dodávaného kabelu, nebo pomocí 6 volitelných baterií (nejsou součástí dodávky) R14. Kabel může být uložen v přihrádce pro baterie, pokud je zařízení napájeno bateriemi. Vestavěná teleskopická anténa je zodpovědná za dobrý příjem rozhlasových stanic a LCD displej dokáže zobrazit rádiovou frekvenci, dobu přehrávání dané skladby na disku CD a hodiny. Díky výstupu na sluchátka mohou uživatelé využívat diskrétní přehrávání, aniž by narušili klid a pohodu jiných nájemců, a časovač vypne přístroj po uplynutí zvoleného času. Programovatelný budík doplňuje funkce tohoto praktického rozhlasového přehrávače.

TECHNICKÁ SPECIFIKACE:

Přehrávač CD s horním zavíráním s přehráváním MP3
AM / FM rádio s předvolbou 40 stanic
Bluetooth pro bezdrátové přenosy zvuku ze smartphonu/tabletu nebo PC
Port USB / SD
Výkon: 2× 6 Watt RMS
Teleskopická FM anténa
Hodiny s budíkem
LCD displej
3,5 mm konektor line-in – vstup
3,5 mm konektor pro sluchátka
Baterie: 6× 1,5V LR14 (baterie nejsou součástí dodávky)
Napájení: AC 230V ~ 50Hz
Rozměry: 390 (š) x 138 (v) x 228 (h) mm
Hmotnost: 1,96 kg

Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 1.960
Výška (cm): 13.80
Šířka (cm): 39.00
Hloubka (cm): 22.80

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 2.200
Výška (cm): 16.00
Šířka (cm): 42.00
Hloubka (cm): 25.00
EAN: 5901750502385

Záruční doba: 24 měsíců

Radiopřijímač s CD, Bluetooth, digitální tuner AM/FM, USB, slot pro SD karty, MP3, ekvalizér, vstup AUX, sluchátkový výstup, LCD displej, hodiny, budík

Zeptejte se nás

Máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď? Zeptejte se nás.

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.