Plastový ruční kuchyňský šlehač Hurikán, 1,1 l

Evidenční číslo:130630
Původní cena:303 Kč
Zboží je dočasně nedostupné

Produkt již bohužel nelze koupit.

Můžeme Vám nabídnout tyto alternativní produkty?

Popis produktu

Nelamte si hlavu s přípravou těsta, koktejlů a dalších pokrmů v kuchyni. Ruční šlehač Hurikán je dostupná varianta pro šlehání bez elektřiny za rozumnou cenu.

Využití

Díky tomuto ručnímu šlehači budete mít možnost velmi rychle a snadno promíchat těsto, koktejly, omáčky a další směsi. Šlehač je velmi praktický díky svým malým rozměrům a snadné údržbě. Plast lehce omyjete a během pár minut budete mít vše uklizeno.

Vzhled

Základ šlehače tvoří nádoba s výlevkou o objemu 1000 ml. Na vnějším povrchu je opatřena měrnými ryskami s rozestupy po 50 ml pro snadné odměření nalévaných tekutin.

Ucho je tvarované pro příjemné uchopení a přenášení. Spodní okraj plastové nádoby je lemován gumovým kruhem. Šlehač je díky němu stabilní a neklouže na kuchyňské lince.

Horní víko se skládá za 3 samostatných částí, které můžete jednoduše rozložit. Ve spodní části víka je umístěno 6 zdvojených metliček, které se protichůdně otáčí. Dále zde jsou ozubená kolečka, pomocí kterých se metličky rychle otáčí. Vrchní víko je opatřeno otvorem pro vlévání tekutin do nádoby, aniž byste museli sundat celé víko. Obě části do sebe vložíte a spojíte pomocí kličky k pohonu šlehače.

Šlehač je skvělým pomocníkem do kuchyně, pokud zrovna nepotřebujete používat elektrický šlehač. Díky lehkosti a použitým materiálům se velice snadno udržuje čistý.

Vlastnosti

  • Materiál: plast
  • Celkový objem: 1,1 litrů
  • Užitný objem: 1,0 l
  • Rozměry: průměr 12 cm, výška 13,5 cm
  • Hmotnost: 0,56 kg
Klady Zápory

+ snadná údržba

+ nízká hmotnost

+ jednoduché použití

- malý objem

- ruční pohon

- plastové metličky

 

 

 

 

Fotogalerie

Zeptejte se nás

Máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď? Zeptejte se nás.

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.