Pánev s nepřilnavým povrchem Stoner, průměr 24 cm
Dárek zdarma

Orion

Výrobce:Orion
Evidenční číslo:112927
Původní cena:1027 Kč
Skladem

Cena bez DPH: 578 Kč Naše cena: 699 Kč včetně DPH

K tomuto produktu dostanete dárek! Stačí si jen vybrat:

Popis produktu

Pánev STONER Vás překvapí svými jedinečnými užitnými vlastnostmi. Její hrubý povrch je ideální pro přípravu steaků i jiných dobrot. Olej nebo výpek se totiž díky zvrásněnému povrchu s charakterem hrubého neleštěného kamene lépe dostane pod připravované potraviny, suroviny jsou rovnoměrně propečené, nepřipalují se. Lze použít jak k opékání, restování, pošírování, redukci šťáv, omáček, tak i ke smažení či flambování, kdy dochází k rychlým teplotním výkyvům. Dokonalá vodivost eliminuje ztrátu tepelné energie, dochází také k úspoře času. Teplo je rovnoměrně rozvedeno do celého korpusu a následně k připravovanému pokrmu. Pánev lze používat na všechny typy spotřebičů, je vhodná i do myčky nádobí. Vhodná je také do trouby - rukojeť do 200 °C.

  • Materiál: nepřilnavý povrch
  • Rozměry: průměr 24 cm, výška 4,5 cm
  • Hmotnost: 0,95
  • Zdroje ohřevu: elektrický a plnový sporák, indukční a sklokeramická deska

Zdroje ohřevu

Recenze

Lenka - majitelka NašeObchody.cz     doporučuji 100 %

Konečně pánev pro chlapy. Protože ochladlo mé nadšení z keramických pánví, hledala jsem pánev hlavně pro mého muže, který miluje steaky a vyžívá se v jejich přípravě. Chtít po něm, aby používal na pánve dřevěné náčiní, je zbytečné. Proto jsem zakoupila tuto novinku - pánev z neleštěného kamene (modelová řada Stoner). Prý má být dokonalým prostředkem na přípravu steaku. A taky, že ano. Manžel na ní připravuje steaky jedna báseň. Šťáva z masíčka pěkně vsákne do pórů  a propékají se rovnoměrně a nepřipalují se. Když ho napíchne vidličkou nebo obracečkou, na povrchu pánve to není ani vidět.

Dokonce jsem zkoušela i míchaná vajíčka a kupodivu - výborné i na smaženici, o omeletách nemluvě. Takže tato pánev mě přesvědčila o své kvalitě.

Václav - prodejce NašeObchody.cz     doporučuji 100 %

Pánve stoner jsem měl možnost otestovat společně s řadou Diamant. Hned na první pohled mě zaujal nepřilnavý povrch, který je poměrně "hrubý" a působí odolným dojmem. Výrobce tento povrch nazývá "neleštěný přírodní kámen". A oprvadu tak vypadá. Skvěle se na něm připravují steaky a veškeré masné pokrmy. Zkoušel jsem také restovat zeleninu a vše se smažilo bez problémů. Jako poslední jsem zkoušel má oblíbená míchaná vajíčka. Měl jsem trochu obavy, že se budou připalovat, ale strachoval jsem se zbytečně. Povrch na mne udělal dojem tím, že i když je drsný a pórovitý, tak nedocházelo k připalování a přehřívání. Dokonce i umývání bylo v pohodě. Nemusel jsem s ničím bojovat.

Na pánvi je taky velmi povedené držadlo. Kovová část v blízkosti samotné pánve se lehce omyje a nepoškodí se teplem jako u pánví s celoplastovým držadlem. Pánev mohu určitě doporučit na každodenní vaření.

Fotogalerie

Zeptejte se nás

Máte dotaz, na který jste zde nenašli odpověď? Zeptejte se nás.

Odesláním dotazu souhlasíte se zpracováním osobních údajů.