Autokamera TrueCam A6, poslední kus

Kód: TRCA6
2 990 Kč 2 471 Kč bez DPH
Vyprodáno
Položka byla vyprodána…

Detailní informace

Detailní popis produktu

Typ digitální kamery: kamera do auta
Odolné provedení: nemá
Menu v CZ/SK jazyku: ANO
Druh snímače: CMOS
Rozlišení (foto) (Mpix): 12
Detekce pohybu: ANO
Cyklické natáčení: ANO
G-senzor: ANO
Velikost LCD (cm): 6.9
Polohovatelný displej: ne
Interní paměť (GB):
Podporované paměťové karty: microSD
Wi-Fi: NE
Propojení Bluetooth: NE
GPS: NE
Max.rozliš.videa (pix): Full HD (1920×1080)
Max. frekvence snímkování (sn./s): 30
Formát záznamu videa: MOV
Barva: černá
USB : ANO
HDMI výstup: ano

Provedení výrobku: černá barva

Hledáte profesionální kameru do auta, která by ochránila přední i zadní část Vašeho vozu? Právě jste ji našli. Nová autokamera TrueCam A6 natáčí kvalitní záznam, na kterém ve dne i v noci rozpoznáte SPZ ostatních vozidel i obličeje lidí. Její součástí je také zadní kamera, se kterou získáte dokonalý přehled o dění za Vaším vozidlem.

Zadní kamera patří mezi hlavní přednosti tohoto modelu. Po propojení s hlavní kamerou totiž uvidíte obraz zadní kamery na LCD displeji, takže Vám při složitějších situacích může usnadnit parkování, ale hlavně vždy zjistíte, co se za Vaším vozem děje. Kamera navíc stejně jako přední kamera může pořizovat videozáznam, takže Vám v případě nabourání Vašeho vozu zezadu poskytne důležitý důkazní materiál.

Kamera TrueCam A6 se dále chlubí snadnou instalací i manipulací. Umístění držáku na čelní sklo Vašeho vozu, zapojení napájení i nastavení pozice pro natáčení provedete pouze jednou. Vybrat si přitom můžete z více druhů držáků, které jsou součástí balení. Při každé další jízdě už kameru jen nacvaknete do držáku a můžete vyrazit. Menu je navíc kompletně v češtině, takže obsluhu zvládnete bez zdlouhavého studování dokumentace.

Autokamera TrueCam A6 je dále vybavena řadou pokročilých funkcí. Dokoupit si navíc můžete GPS modul s detekcí rychlostních radarů pro snímání polohy a rychlosti jízdy.

Natáčení v rozlišení FULL HD 1080p
Autokamera TrueCam A6 pořizuje záznam v maximálním rozlišení FULL HD 1080p. Výsledné záběry jsou tak natolik kvalitní, že obsahují i ty nejmenší detaily – snadno z nich přečtete SPZ ostatních vozidel, rozpoznáte obličeje lidí i dopravní značky. Nezáleží na tom, zda natáčíte ve dne nebo v noci, při dobrých či špatných světelných podmínkách. Kamera natáčí vždy v nejvyšší kvalitě a s maximální ostrostí.

Zadní kamera
Součástí balení je také zadní kamera, díky které získáte ještě lepší přehled o Vaší jízdě. Zadní kamera Vám může pomoct při parkování, ale především poslouží při běžné jízdě. Může totiž nahrávat videozáznam stejně jako hlavní kamera, takže zaznamená vše, co se děje za Vaším vozem. To oceníte například v situacích, kdy do Vás zezadu někdo nabourá. Díky kameře získáte jednoznačný důkazní materiál. Parkovací kamera natáčí v rozlišení HD 720p a je vybavena Infra přísvitem. S přední kamerou ji propojíte jednoduše pomocí kabelu. Použití zadní kamery je navíc volitelné, přední kameru lze používat i samostatně.

Jednoduchá každodenní instalace
Kamera je uzpůsobena každodennímu využití, proto její instalaci zvládnete během několika vteřin. Rychlá instalace je přitom jednou z nejdůležitějších vlastností každé autokamery. Držák do Vašeho vozu umístíte pouze při prvním použití, stejně jako zadní kameru. Poté už se připojováním napájení a nastavováním správné pozice pro natáčení nemusíte znovu zabývat. Kameru jednoduše nacvaknete do držáku a ihned můžete vyrazit.

Video timelapse
Zrychlené timelapse nahrávání neboli časosběrné video umožňuje nahrávat Vaše záznamy ve zrychleném módu. Kamera nahrává video při nižším počtu snímků za vteřinu díky čemuž je výsledný záznam kratší a Vy tak nemusíte trávit hodiny při prohlížení záznamů. Snadno tak zjistíte, co se kolem Vašeho vozu dělo před Vašim příchodem nebo v průběhu jízdy. Zrychlené nahrávání rozšiřuje kapacitu paměťové karty a kromě praktického využití s sebou přináší také spoustu zábavy.

G-Senzor
G-Senzor neboli snímač přetížení či gravitační senzor umožňuje ve formě grafu zaznamenávat směr jízdy ve třech prostorových osách. V případě, že do Vašeho vozidla někdo narazí, přesně pozná, odkud náraz přišel, a uzamkne aktuálně pořizované video. Veškeré údaje si můžete později prohlédnout v přehrávači GPS a použít také jako důkazní materiál. Kamera v případě nehody také uzamkne aktuální záběry proti nechtěnému přepsání, takže o ně nepřijdete.

Parkovací mód
Díky parkovacímu módu můžete Vaše vozidlo s kamerou TrueCam A6 nechat zaparkované až 24 hodin bez nabíjení. Kamera přitom bude automobil neustále střežit a v případě, že do něj někdo jen lehce nabourá, začne automaticky natáčet. Díky tomu získáte důležitý důkazní materiál pro policii a pojišťovnu.

LCD displej s českým menu
Důležitou součástí kamery TrueCam A6 je LCD displej, na kterém si můžete kdykoliv zkontrolovat aktuálně pořizované záběry, pustit si již natočený záznam nebo nastavit potřebnou funkci kamery. Menu černé skříňky je kompletně v češtině, takže na Vás při její obsluze nečekají žádné překážky. Navíc je natolik přehledné, že si poradíte i bez zdlouhavého studování dokumentace.

Časová smyčka
S autokamerou TrueCam A6 můžete natáčet nepřetržitě. V případě zaplnění paměti automaticky dojde k přepsání nejstaršího záznamu, a to dokonce bez přerušení nahrávání. Vy se tak nemusíte vůbec o nic starat. Současně se můžete spolehnout, že Vám žádný důležitý okamžik neuteče. Každé video a fotografii si navíc můžete uzamknout proti nechtěnému přepsání.

Detekce pohybu
Díky detekci pohybu začne autokamera TrueCam A6 automaticky nahrávat, když snímač zaregistruje pohyb. Pořídí tak videozáznam i v době Vaší nepřítomnosti a Vy v případě poškození vozu získáte jasný důkaz usvědčující viníka. Záznam je natolik kvalitní, že na něm bez problémů rozpoznáte obličej pachatele nebo i SPZ jeho vozu. Jakmile pohyb ustane, kamera natáčení zase sama skončí.

Zamykání videa
Pokud si chcete uchovat natočené záběry, stačí stisknout tlačítko zámku, které zajistí uzamčení záznamu proti jeho nechtěnému smazání. Nemůže se tak stát, že byste o důležité video přišli například přepsáním časovou smyčkou. Tlačítko pro uzamčení lze použít už během nahrávání, ale i později v režimu prohlížení. Videozáznamy i fotografie můžete později zase odemknout a ručně smazat.

GPS modul (doplňkově)
Ke kameře TrueCam A6 lze dokoupit GPS modul, který kromě snímání polohy Vašeho vozu měří a nahrává také rychlost jízdy. Je pak pouze na Vás, zda si tyto údaje necháte zobrazovat přímo ve videozáznamu nebo zvolíte možnost ukládání do GPS logu. Pokud nechcete, aby byly rychlost a poloha ve videu zaznamenány, stačí tuto funkci vypnout. Veškeré údaje si můžete prohlédnout v softwarové aplikaci, kde na mapě uvidíte celou Vaši trasu včetně rychlosti, grafu G-senzoru, zrychlení a dalších informací.

Detekce rychlostních radarů a funkce TACHOMETR (doplňkově)
Pomocí GPS modulu můžete dále využít funkci TACHOMETR, díky které můžete na displeji kamery sledovat aktuální rychlost a směr. Ten se zobrazí v podobě kompasu. Modul navíc obsahuje databázi rychlostních radarů, takže se Vám na displeji v předstihu zobrazí rychlostní limit i vzdálenost od radaru. V databázi jsou také místa, ve kterých je třeba dbát zvýšené opatrnosti. Veškerá signalizace probíhá jak na displeji, tak pomocí hlasových pokynů a kamera Vás upozorní také na případné překročení maximální povolené rychlosti. Databáze obsahuje více než 33 tisíc míst z 36 států Evropy včetně států, jako je Rusko či Ukrajina. Aktualizace jsou k dispozici zdarma. S GPS modulem si navíc lze vybrat z 8 hlasových pokynů, včetně vtipných komentářů herce a moderátora Karla Zimy.

Kvalitní noční režim
Kamera TrueCam A6 je vybavena tou nejlepší optikou, aby Vám i v noci pořídila opravdu kvalitní záběry. Natáčení a focení v noci tak nepředstavuje žádný problém. Autokamera zaznamená každou část Vaší jízdy i přes zhoršené světelné podmínky, takže se na svou černou skříňku můžete stoprocentně spolehnout.

Výměnné polarizační a UV filtry (doplňkově)
Autokamera umožňuje jednoduché a rychlé nasazení polarizačních CPL filtrů nebo UV filtrů, které Vám zajistí ještě vyšší kvalitu záběrů. Polarizační CPL filtr odstraňuje odlesk z palubní desky, takže Vaše videa zbaví nežádoucích světelných odrazů. UV filtr pak zvyšuje sytost a živost barev, ztmavuje oblohu a odstraňuje opar vzdáleného obzoru. Výměnné filtry nejsou součástí balení.

Funkce WDR
Kamera je vybavena funkcí WDR (Wide Dynamic Range), která zajišťuje lepší snímání obrazu v situacích, kdy je část prostoru více a část méně osvětlena a dochází tak ke kontrastu mezi světlem a stínem. Typickým příkladem jsou záběry noční silnice s odlesky a světly protijedoucích vozidel. Kamera Vás i v těchto světelných podmínkách mile překvapí.

RYCHLÉ VYPNUTÍ LCD DISPLEJE
Díky pokročilé funkci můžete vypnout LCD displej pro případ, že by Vás za jízdy rušil nebo oslňoval. Provedete to buď ručně stiskem jediného tlačítka, nebo pomocí nastavení časového limitu, po jehož uplynutí se displej sám přepne do úsporného režimu. Využít můžete i možnost spořiče displeje s funkcí TACHOMETR.

RYCHLÉ VYPNUTÍ ZVUKU
Kamera je vybavena kvalitním mikrofonem pro záznam zvuku, který lze však kdykoliv vypnout a opět zapnout pomocí tlačítka na kameře.. To oceníte v situacích, kdy budete chtít natáčet bez zvuku, například během telefonátu.

OKAMŽITÉ FOTO
Na kameře TrueCam A6 naleznete speciální tlačítko pro okamžité pořízení fotografie. V situacích, kdy potřebujete fotit opravdu rychle, tak nemusíte ztrácet čas přepínáním funkcí nebo otevíráním menu. Snímek pořídíte bez změny režimu, a to dokonce i během natáčení.

KONTROLA JASU
Autokameru si kdykoliv přizpůsobíte aktuálním světelným podmínkám. Umožňuje totiž změnu expoziční hodnoty neboli EV. TrueCam A6 nabízí hned několik stupňů jasu, po jejichž nastavení ihned poznáte, jestli Vám nastavení expozice vyhovuje, nebo ho potřebujete ještě upravit.

ZOBRAZENÍ JMÉNA ŘIDIČE
Tato funkce je obzvlášť praktická, a to zejména v případě, že Váš firemní automobil používá více řidičů. Vždy lze zadat jméno aktuálního řidiče, takže v případě jakýchkoliv komplikací lze dotyčného bez problémů identifikovat. Navíc je možné si zvolit, zda se jméno řidiče zobrazí přímo ve videozáznamu či nikoliv.

OTOČENÍ OBRAZU O 180°
Autokameru TrueCam A6 si každý přizpůsobí místu, na které ji umístí. Připevnit ji můžete dokonce vzhůru nohama. V nastavení si pak zvolíte režim otočení o 180°, který zajistí analogické obrácení obrazu i menu. Stejně tak se i videa a fotky uloží ve správné orientaci.

LED PŘISVÍCENÍ
Pro natáčení nebo focení ve tmě je autokamera vybavena zdrojem LED světla, který funguje jako pomocné přisvícení. V případě nehody nebo jiné nečekané události za tmy tak kamera poslouží pro dokumentaci a pořízení důležitého důkazního materiálu. Kameru jednoduše sundáte z držáku a použijete ji jako klasický digitální fotoaparát.

PODSVÍCENÍ TLAČÍTEK
Abyste ani za tmy neměli problém s ovládáním své černé skříňky, jsou všechna tlačítka kamery TrueCam A6 podsvícená. Díky tomu nemusíte používat jiný zdroj světla, když chcete kameru ovládat nebo měnit její nastavení. Pokud tlačítka mít podsvícená nechcete, lze i tuto funkci snadno vypnout.

VOLITELNÉ ZOBRAZENÍ RYCHLOSTI
Další z mnoha funkcí autokamery TrueCam A6 je možnost zvolit si, zda se má ve videozáznamu zobrazovat rychlost jízdy či nikoliv. Údaje si také můžete uchovávat pro soukromé potřeby zobrazitelné v softwarové aplikaci. Záleží tak pouze na Vás, pro jakou možnost se rozhodnete.

VOLITELNÉ ZOBRAZENÍ POLOHY
GPS modul umožňuje mimo jiné i volbu zobrazení polohy vozu. Tu můžete vidět buď přímo ve videu, nebo si údaje uchovávat pouze pro soukromé účely zobrazitelné v softwarové aplikaci. Pokud nechcete, aby byla Vaše poloha na záznamu vidět, stačí tuto funkci jednoduše vypnout.

SPOLUPRÁCE S MAPAMI
Autokamera TrueCam A6 s GPS modulem umožňuje zobrazení v mapách, díky čemuž pohodlně získáte přehled o průběhu Vaší cesty. V případě častějších cest na delší vzdálenosti si tak na základě záznamu uděláte dobrou představu o rychlosti a délce jednotlivých tras a snadno se rozhodnete pro tu nejefektivnější.

SOFTWAROVÁ APLIKACE
Díky softwarové aplikaci na jedné obrazovce zobrazíte video, mapu i graf zrychlení a rychlosti jízdy. G-Senzor pak v této aplikaci zaručuje také zobrazení záznamu pohybu gravitace, který snímá.

Obsah balení
• Full HD kameru TrueCam A6
• Zadní HD kameru
• Nalepovací 3M držák
• Přísavný držák 2×
• Nástavec A6 (použitelný s 3M držákem i přísavkou)
• Propojovací kabel mezi přední a zadní kamerou
• USB kabel
• Autonabíječku
• Ochranný obal
• Manuál

Specifikace

Obrazový snímač:
     •3M CMOS Senzor umožňující špičkový noční režim

Video:
     •Rozlišení: až 1920×1080 (Full HD), 30fps.
     •Rozlišení fotografií: až 12 Mpix

Úhel záběru v 1080p:
     •130°

Formát a komprese:
     •Formát MOV, komprese H.264

Zvuk:
     •Vestavěný mikrofon s možností vypnutí tlačítkem během záznamu nebo v menu

LCD displej:
     •2,7" 16:9 s možností vypnutí tlačítkem během záznamu a také v menu

Baterie:
     •Vestavěná 250mAh

Funkce:
     •G-Senzor
     •Natáčení ve smyčce
     •Zamykání souborů proti přepsání
     •Funkce automatického spuštění
     •Detekce pohybu
     •Výměnné filtry
     •Video TimeLapse
     •Parkovací mód

Rozhraní:
     •USB 2.0
     •HDMI
     •Slot pro Micro SD (až 32 GB)

Rozměry:
     •103×51×40 mm


Rozměry výrobku:
Hmotnost (kg): 0.094
Výška (cm): 5.10
Šířka (cm): 10.30
Hloubka (cm): 4.00

Rozměry balení:
Hmotnost (kg): 0.600
Výška (cm): 11.00
Šířka (cm): 16.00
Hloubka (cm): 12.00
EAN: 8594175350722

Záruční doba: 24 měsíců

Autokamera Full HD (1920×1080), 6.9cm, USB, HDMI

Doplňkové parametry

Kategorie: Akční zboží elektro
Záruka: 24
Položka byla vyprodána…

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Pouze registrovaní uživatelé mohou vkládat články. Prosím přihlaste se nebo registrujte.

Nevyplňujte toto pole:

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: